Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament me Qera

350Lek /month

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Jap apartament me qira në hyrje të Selitës, ngjitur me rezidencën “Euro 3 D”, në rrugën Hasan Vogli”, shumë pranë universitetit “Barleti”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim në pallat të ri të pabanuar asnjëherë më parë. Sipërfaqja e apartamentit është 55 m2 dhe është i organizuar me një korridor shpërndarës, sallon i madh + kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe tualet me dritare. Jepet bosh vetëm me kundrabufe. Zona është shumë afër Unazës dhe ofron qetësi absolute dhe kushte shumë të mira për një jetesë komode. Çmimi i qirasë është 350 euro i panegociueshëm dhe dy pira parapagim! Preferohen qiramarrës afatgjatë.

  • ID: 6013
  • Numri i shikimeve: 23