Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament 3+1

25,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 3+1 ne ndertim te Kafe Flora
Siperfaqe bruto 121.4m
Organizimi: sallon dhe abmjent gatimi i perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5437
  • Numri i shikimeve: 49