Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament 3+1

250,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Me Pishine
  • Oborr
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 3+1 me Siperfaqe 128.93m ne katin e pare ne nje Rezidence te re shume afer me Liqenin Artificial. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,ballkon.
Cmimi 1900 euro/m vetem me likujdim total
Total 250,000 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5074
  • Numri i shikimeve: 63