Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament 2+1

110,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Rezidencen Porcelan 3 , te rrethrrotullimi i tv Klan.
Siperfaqe 100,17m kati i 4 . Organizimi : sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 depo.
Cmimi 1100 euro/m
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Planimetria

  • ID: 5515
  • Numri i shikimeve: 74