Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Apartament

285,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Oborr
  • Zone Komerciale

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Apartament 2+1 ne Kompleksin Delijorgji
Siperfaqe 116.29m
Organizimi Sallon dhe ambjent gatimi i perbashket , 2 dhoma gjumi, 2 tualete,korridor shperndares, ballkon
Cmimi 285000 euro

  • ID: 5965
  • Numri i shikimeve: 13