Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet Papafingo

Telefono tani

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me ballkon
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Papafingo ne Portoi Lalzi ne Hamallaj,Durres. Super Apartament ne katin e fundit ne nje objekt 5 katesh i Organizuar ne Sallon dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, verande me pamje ne det. Siperfaqe Apartamenti 123m, Siperfaqe verande 106m

Planimetria

plan

  • ID: 4611
  • Numri i shikimeve: 93