Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet 2+1 te Gjimnazi Partizani

195,000Lek

Ekstra

  • Me ashensor
  • Me kondicioner
  • Pallat i Ri

Të dhëna të përgjithshme

Shitet Super Apartament 2+1+2 me Siperfaqe 97.5m me Hipoteke te Gjimnazi Partizani. E kompletuar dhe arreduar me shije dhe e detajuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor ,perfunduar ne vitin 2017. Apartamenti permban grila veneciane , sistem qendror multisplit, mobilim te mare nga Gjermania etj
Orjentimi Jug

Organizimi shume i rregullt

Video

  • ID: 3951
  • Numri i shikimeve: 131