Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Shitet

185,000Lek

Të dhëna të përgjithshme

Apartament 2+1 i mobiluar me çertifikatë pronësie, Rr. Myslym Shyri.
Sip. 94m² reale.
Sip. 101m² e përbashkët.
2+1 e mobiluar
1 kuzhinë e mobiluar
1 banjo
1 parabanjo
1 Korridor
1 ballkon të madh
Kati 5-të, pll 6 katësh.
Apartamenti është i mobiluar me pamja nga jugu, linjën e gazit të shtruar për kalorifer. Hyrja e shkallës dhe pamja e shtëpisë janë nga rruga kryesore, ka vend edhe për ashensor.
Me çertifikatë pronësie.
Çmimi = 185.000€

  • ID: 5033
  • Numri i shikimeve: 40