Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Jepet me Qera Ambjent biznesi

1,800Lek /month

Ekstra

  • Oborr
  • Pallat i Ri
  • Zone Komerciale

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me qera ambjent biznesi kati 0 i sapoperfunduar ne kompleksin Arlis prane farmacise 10.
Ambjenti ka siperfaqe neto 168m²+verande jashte me vizibilitet me dalje nga te dy krahet.
Cmimi i qerase 1800 euro
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0682007511
 
#alpharealestateal #neshitje #albania #apartamentnetirane #apartament #blej #ndertim #plazh #golem #saranda #Shitet #realestateagent #agjensiimobiliare #shitje #vlore #shtepi #agroturizem #tiranarealestate #tirana #tiranapost #shqiperia #qira #agentrealestate #albaniatourism #realestatealbania #buyinalbania #investinalbania #durres #justlisted #visitalbania
  • ID: 6143
  • Numri i shikimeve: 7