Monedha
+355 68 20 07 511
Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
info@alpharealestate.al

Ambjent Biznesi

2,500Lek /month

Ekstra

  • Pallat i Ri
  • Zone Komerciale

Të dhëna të përgjithshme

Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne katin 0 me Siperfaqe 365m
Adresa- Rruga Liqeni i Thate
Sygjerime biznesesh: Cerdhe e Kopesht private, Restorant me gatime tradicionale , Klinike Dentare ,Furre Buke , Laborator Analizash, Zyra te ndryshme, Banke etj.
Cmimi 2500 euro/muaj i diskutueshem
Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni
  • ID: 4981
  • Numri i shikimeve: 51